Noví mazlíček do našeho "útulku"

23. července 2012 v 14:23 | Kuro (黒) |  My Diary

Takže, už tak máme dost zvířat. Respektive 3 morčata, 3 králíky, 2 kočky a jednoho psa, ale pravděpodobně se v tom našem "útulku" zabydlel noví přírůstek.


Začnu tedy od začátku...
Jdu takhle se svý psem Sanny ven, vracím se a najednou slyším z naší zahrady mňoukání. Jdu to prozkoumat a najdu asi 4 měsíční kotě. Je takový mourovatý a jak jsem zjistila, je to kočka.
Teď mi tady leží u komplu a vrní jak motorová pila. Ale největší problém je, že máti jela na chatu pro dědu a bábi, a zatím o ní neví.......to bude možná trošku těší ji přesvědčit aby u nás zůstala.
Jenže co byste dělali na mím místě? Někdo ju hodil k nám za plot, tak sem ju tam měla nechat? Nebo ji třeba hodit k sousedům?! To bych teda nikdy neudělala. Tak jse ji vzala, nakrmila a udělala pelech. A už mám aji vymyšlený jméno ^^~. Bude to Yuuki, ne proto že bych bůhvíjak milovala Vampire Knight, (aby si někdo nemyslel, protože já tu holku z velkejma očima bytostně nesnáším ^^~) ale jméno se mi líbí, takže bude Yuuki.
Nebo takhle, je to spíš pracovní verze :D, takže pokud by někdo měl lepší jméno které by se mi líbílo, tak to klidně změním.
Jdu se postarat o tu malou potvoru, která mi začíná rozkousávat polštáže, takže Sayonara!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.