Co je to Yaoi?!

17. května 2012 v 21:16 | Kuro (黒)

Úvod

Takže, dámi a možná i nějací pánové, chtěla byh vás v tomto článku seznámit s Yaoi. Já vím že to všichni sice znáte, ale jistě se tu nalezne pár dušiček, které neznají Yaoi a jeho krásy, proto vznikl tento článek. Mé vlastní pozorování a zkušenosti.

Co je to Yaoi?

Yaoi je obecně brán jako vztah mezi chlapci, popřípadě muži. Abych byla přesnější, je to fanoušky vytvořená podskupina pro tkzv. "chlapeckou lásku". V tomto vztahu, si musí dva muži rozdělit role Uke a Seme. Seme je ten dominantnější a mužnější, vede vztah, je velmi ochranářský a taky to je ten, kdo v posteli natrhne Ukemu pr*el. Uke je onen zženštilý typ, (ale rozhodně nečekejte žádný přiteplený řečičky) je většinou drobnější než Seme, jediný se ve vztahu červená a v některých případech mívá větší oči. Jinak, prostě ten "dole". Krásný příklad Seme a Uke je v anime Junjou Romantica, Usami (Seme) a Misaki (Uke).


Tak, kdo je kdo?? :D

Rozpoznání a rozdělení Yaoistek

. Yaoi se věnují hlavně dívky, ale pár kluků kteří se na Yaoi dívají, čtou ho nebo dokonce provozují, taky znám. Těmto děvčatům se říká Yaoistky. A takové Yaoistky mají i svá vlastní zařazení podle množství infikovanosti:
1. Čistá duše
Toto zařazení je pro začinající Yaoistky které tento svět oběvili náhodou, nebo přes jinou infikovanou. Jejich duše jsou "prozatím" čisté, proto ten název. V tomto stádiu ale nezústávájí dlouho, zvědavost je silnější tak začnou sami bádat. Takovou Yaoistku nerozpoznáte od běžného člověka či otaku, nejsou nijak výstřední svým chováním ani vzhledem. Svojí nově objevenou zálibou se moc nevytahují, spíš se za ni stydí. Toto stádim pro Vás není žádným ohrožením.
2. Padlí anděl
V tuto chvíli si Čistá duše začíná uvědomovat, že jí jenom obětí a polibky nestačí, přejde k něčemu tvrdšímu. To jsou většinou Yaoi průměrné ráže, nějaké to otlapáváníčko a jinak nic. Ale i přitomhle teče Padlémi andělovi krev z nosu, kterou si utře kapesníkem. Takouvou to Yaoistku poznáte až po hodně dlouhém pozorování. Snaží se být totiž co nejmíň nenápadná, protože už si uvědomuje svoje místo. V této etapě, se dá i zakrnět, takže už nebudou potřebovat nic víc. Toto stádium by vás už mohlo infikovat, ale neudělá to, protože se stydí.
3. Veteránka (Mé stádium)
Toto je poslední etapa vývinu Yaoistky. Tato fanynka se už bezostyšně kouká na cokoliv, co jí příjde pod ruku (a většinou to má nálepku 18+, ale kdo na to hledí že?) a vůbec se za to nestydí. Poznáte ji velmi jednoduše. Má plno placek s Yaoi tématikou, nosí nějaký předmět, který znázorňuje jejího oblíbeného Semeho (v mém případě to je Usamiho kravata), pohodlně si ve škole čte Yaoi mangu a klidně, ale úplně klidně, ukazuje na kluky v jejím okolí a páruje je dohromady. A pozor, nosí na hlavě kočičí ouška a rolničkama! Jistě má i pár vlastních gay-přátel. Když se před ní líbají dva kluci, nebo se dívá na Yaoi nebo čte a teče jí z nosu krev, ani se nenamáhá si ji utřít. Tato dívka nemá žádnou morálku a velmi ráda se chlubí svými yaoistickými vlohami. Toto stádium je pro Vás, pokud jste zatvrzelí homofob, největší hrozbou. Tento člověk Vás dokáže svést do pekla, a nebo do ráje. :D A ten ráj je jistě lepší volba ne?

Zde je hymna Yaoistek :D

Yaoi zdar :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 taoistka taoistka | 14. prosince 2016 v 22:08 | Reagovat

Holčina, která tenhle článek psala, by si měla zopakovat základy gramatiky. Opravdu to bije do očí a celému článku to velmi sráží úroveň. :')

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.