Death Note Postavy

19. března 2012 v 20:02 | Kuro (黒)

Hlavní Postavy°°Light Yagami°°
Velmi talentovaný, sedmnáctiletý student střední školy, Light Yagami. Tento mladý muž ja ve skutečnosti Kira, touží po tom stát se Bohem Nového světa a je též majitelem Zápisníku smrti.
Jeho otec je Sóčiro Yagami, který spolupracuje na příbadu >>Kira<< společně s L. A tím pádem má Light přístup k utajeným policejním záznamům.°°Ryuzaki ~ L. Lawliet°°
Můj oblíbenec :3
Skvělí detektiv a milovník sladkého, nechává si říkat L nebo Ryuzaki ale já znám jeho pravé jméno L. Lawliet.
L je milovníkem sladkého ale on vůbec netloustne (to by se mi líbílo), to sladké mu pomáhá v soustředění, stejně tak jako jeho zvláštní sezení. Je to velmi dobrý detektiv, vystupuje pod třemi detektivními jmény L, Danuve a Erald Coil.°°Misa Amane°°
Osobně ju nesnáším.
Super modelka Misa Amane, též i majitel druhého Zápisníku smrti. Misa získala zápisník od Bohyně smrti Rem, ale ten zápisník není tak docela Remin. Tento zápisník vlastnil jiný Bůh smrti, ale zemřel protože Mise zachránil život před vraždou. Tak se Rem rozhodla že tento zápisník patří Mise, a Misa, tím že pro ni položil život Bůh smrti, dostala zbívající roky života onoho Boha.
Misa má též oči Boha smrti a tím je silnější než Light. Ale Light je zase o hodně chytřejší.
°°Ryuk°°
Bůh smrti, Ryuk, je velmi znuděný životem a tak jakoby schválně upustí svůj Zápisník do světa lidí, ale opravdu nikdy nečekal že to bude tak zajímavé. Takhle se setká s mladým Lightem Yagamim.
Ryuk je takový trochu střeštěný Bůh smti, někdy trochu popožene události v před, ale většinou zůstává v pozadí, ale co vím naprosto jistě, je to, že se velmi dobře baví. Miluje jablka.


°°Rem°°
Bohyni smrti, Rem, patří Misin zápisník. Je něco jako její strážný anděl, anděl smrti. Když Misa potká Lighta, tak Rem Lightovi vyhrožuje, že pokud se jí něco stane, tak za to napíše Lightovo jméno do svého Zápisníku smrti, od teď si bude muset Light dávat pozor.


°°Watari Quillsh°°
Watari je jediný, komu Ryuzaki bezpodmínečně věří. Je jeho pravou rukou a na začátku příběhu jediný, kdo jej mohl kontaktovat. Watari je taky ředitelem sirotčince pro vysoce nadané chlapce. Mezi ně patří i samotný Ryuzaki, jakožto nejchytřejší. V tomto sirotčinci jsou ti, kteří by poté nastopili na místo L, v případě, že by Ryuzaki zemřel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mao-chan Mao-chan | Web | 29. března 2012 v 11:12 | Reagovat

Tohle anime já miluju.Už sem ho viděla snad stokrát a to nemluvím o filmu a nějakých těch bonusech ^^ Ryuk jednoznačně moje nejoblíbenější postava a Light *Kira* je jednoznačně hned po něm ^^

2 dark-denisse-moon-van-hellsing dark-denisse-moon-van-hellsing | 31. března 2012 v 15:21 | Reagovat

[1]: jsi můj člověk :D. Díky za komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.